Akıllı telefon sektöründeki LG artık beklenen çıkışı sağlayabilmeyi planlıyor, Telefon modellerine sürekli yeni özellikler ekleyen LG, V60 ThinQ ve G9 ThinQ  modelleri ile beklentileri karşılayacak gibi.

LG V60 ThinQ Modelinin bilgileri

LG V60 ThinQ modelinin sandwiç tasarımını ile piyasaya çıkması bekleniyor, LG risk almadan  hareket etmeyi planlıyor.

V60 ThinQ  6.6 inç büyüklüğünde ekran boyutuna ve  delikli ekran tasarımına geçmesi ön görülüyor, LG tüketicilerin isteklerine artık kulak verdiğinden 3.5 mm kulaklık girişinin de kalacağını belirtmiş. LG G8 modelindeki gibi el hareketleri ile telefon kontrolü özelliğini ekran-kasa boyutunu küçültmek istemediğinden kaldırabilir.

Telefonda 3 arka kamera , 1 adet utra geniş açılı kamera olacağı ve 1 tane de ana kamera olacağı edinilen bilgiler arasında. Fakat Çıkış tarihine kadar belirtilen özelliklere de değişiklik gelebilir. Örneğin makro çekim ve  derinlik sensörü olan kamera özellikleri de eklenebilir.

Snapdragon 865 ile gelecek olan LG nin yeni modeli V60 ThinQ  5G sürüm desteği ile gelebilir ya da farklı bir model ile de piyasaya girebilir.

6GB RAM ile 128 GB depolama alanının olması beklenirken, 8 GB RAM gibi bir süpriz de olabilir.

Pil hakkında net bir bilgi yok ama V50  modelini baz alırsak V60 ThinQ  modelinin 5000 mAh batarya özelliğinde olacağınada kesin gözüyle bakabiliriz. LG V60 ThinQ modeli İspanyada MWC 2020  fuarında tüm detaylarıyla tanıtılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir