Yazar Ol

Sitemize kaydolmak için lütfen formu doldurun.

Örneğin: "vidteknokullanici"
Örneğin: "Fatih Barsoğlu"
Örneğin: "info@ardacinar.com"
Örneğin: +90 212 591 7675
Son Güncelleme: 17.12.2018 00:15

Ziyaretçi:

Web sitemizdeki içerikleri görüntülemeye başladığınız dakikadan itibaren gizlilik koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Ziyaretçi olarak web sitemizdeki içerikleri Reklam Engelleyicisi kullanmadan görüntülemeniz yeterlidir. Yayımladığımız yazılara yaptığınız yorumlardan tamamen kendinizin sorumlu olduğunuzu ve oluşabilecek her şeyi üzerinize aldığınızı kabul etmiş sayılırsınız.

Yazar:

vidtekno.com ‘da yazar olarak gizlilik koşullarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Web sitemizde yayımladığınız veya yayımlanan içerikleri Reklam Engelleyicisi kullanmadan görüntülemeniz gerekmektedir. Ayrıca başka bir yazar tarafından web sitemizde yayımlanan içerikleri kısmen veya tamamını kesinlikle kullanamazsınız. Web sitemize içerik üreterek yazılarınızda herhangi bir hakkın suistimal edilmediğini, argo kullanmadığınızı, siyaset ve taraflı haber yazmadığınızı ve sadece izin verilen kaynaklardan makale alıntıladığınızı kabul etmiş olup tüm sorumluluğu üzerinize almış olursunuz. Yukarıda sayılan sakıncalı davranışları uygularsanız eğer gelişebilecek her şeyi üzerinize almış olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıca yazar kaydı yapılırken sahte isim, telefon numarası ve e-posta adresi ile gönderilen kayıt istekleri reddedilecektir. Reklam içerikli yazılar kabul edilmeyecektir. Yazım kurallarına uyarak içerik yazmanız gerekmektedir.

Marka, İçerik Sahibi veya Şahıs:

Eğer yazarlarımızdan biri sizin markanızın, web sitenizin, derginizin, şahsınızın ve diğer yazı kaynaklarınızın haklarını ihlal ediyorsa bunu bize bildirebilirsiniz. Biz yazarı uyaracağız ve haklarınızı ihlal ettiğimizi düşündüğünüz yazıyı 48 saat içerisinde kaldıracağız.

Yazılarımızı Alıntılama, Kopyalama, Kullanma:

Yayımladığımız yazılarımızı vidtekno.com’dan yazılı izniniz olmadan yazının herhangi bir kısmını veya tümünü alıntılayamaz, kopyalayamaz veya hiçbir yerde kullanamazsınız.

Kötü Amaçlı Kullanım:

Sitemize kötü amaçlı kaydolan kullanıcılarımızın üyeliklerini süresiz şekilde durdurma hakkına sahibiz. Farklı e-posta adresleriyle birden fazla hesap açıp kötü amaçla kullanların hesabı süresiz olarak kapatılacaktır. Sitemize Spam içerikler ve virüslü içerikler yazan üyeler süresiz olarak siteden uzaklaştırılacaktır.

Son Not:

Gizlilik Koşullarımıza uyacağınız için teşekkürler.