VidTekno-Logo-1.png

Instagram için yeni alışveriş özelliği!

Instagram için yeni alışveriş özelliği!

Son yılların popüler sosyal medya uygulaması Instagram için global olarak yayınlanacak alışveriş özelliği deneniyor. Bu yeni alışveriş özelliği ile birlikte daha kolay şekilde ticaret yapılabilecek. Kullanıcılar beğendikleri ürünü Instagram veya firmanın internet sitesinden satın alabilecekler.

Hareketler butonu kaldırılacak!

Instagram’ın alt menüsünde bulunan Hareketler butonu yani kalp işareti kaldırılacak. Kalp işaretinin yerine alışveriş sekmesi koyulacak olup Hareketler butonuna akış sayfasının üstünden ulaşılabilecek.

Alışveriş sekmesinde kullanıcılar ürünleri kategori ve fiyatlarına göre filtreleyip beğendikleri ürünü satın alabilecekler. Satın alım işlemleri hem Instagram hem de firmanın internet sitesi üzerinden yapılabilecek. Instagram yapay zekası alışveriş sayfasında sizin ilginizi çekebilecek ürünleri gösterecek. Instagram üzerinden ödeme alan firmalar Instagram’a komisyon bedeli ödeyecekler.

Kullanıcıların daha sonra mağdur olmaması için satış yapılan yerin güvenilir olup olmadığını yalnızca yorumlara bakmaksızın internet üzerinden araştırması gerekiyor.

guest

1 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Arda K.
Arda K.
2 yıl önce

Elimiz aslında hareketler butonunun yerine alışmıştı. Yeri değişmesi kötü olacak.

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin