İlk Mi Store’un Açılışına Gittik!

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye’deki resmi lansmanını gerçekleştiren Xiaomi, Türkiye’deki ilk resmi satış mağazasını bu gün saat 12:00′ da açmış bulunmaktadır. Biz de mağazanın açılışına sizler için gittik ve mağazayı görüntüledik.

Daha önce sadece ithalatçı olarak telefon satan Xiaomi artık Vadi İstanbul AVM’deki mağazasında satışlarını gerçekleştirecek. Xiaomi’nin ikinci durağı olan Forum İstanbul AVM’nin açılışı şu anda belli değil. Mağazaya gittiğinizde 200 metre gibi uzun bir kuyruk sizi karşılıyor. Yan yana üç adet kuyruk bulunuyor. Kuyruk tek sıra halinde ilerleseydi belki AVM’nin iki katını kaplayabilirdi.

Saat 12:00′ ye kadar kapılarına kepenk vurulan Xiaomi mağaza açılış saatinde kargaşa olmaması için müşterilerini içeriye sıra sıra aldı. Evofone öncülüğünde açılan Mi Store Türkiye, akıllı telefonlar haricinde elektrikli şemsiyeye kadar birçok ürünün satışını gerçekleştiriyor. Evofone, daha önce basında çıkan “Evofone, Xiaomi’nin Resmi Satıcısı Değil Mi?” haberlerini de bu şekilde yalanlamış oldu. Mi Store Türkiye’ye bu gün gitmenizi önermiyoruz çünkü mağazanın önünde AVM’nin açılışından bu yana bitmeyen bir kuyruk oluşmuş durumda.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir