VidTekno-Logo-1.png

İletişime Geçin

Nasıl yardımcı olabiliriz?

İstek ve önerilerinizi bizlere her zaman iletebilirsiniz. Onları okumaktan memnuniyet duyarız.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

Üyelik rozetleri VidTekno içerisindeki faaliyetlerinize ve aktifliğinize göre verilmektedir. Örneğin düzenli içerik göndererek veya önemli bir hatayı bildirerek “Katkısal Üye” rozetine sahip olabilirsiniz. Şirketiniz adına oluşturduğunuz bir hesabınız mevcut ise “Kurumsal Üye” rozetine sahip olabilirsiniz. Rozetler editör ekip tarafından kullanıcılara verilmektedir.

Katkıda bulunma isteğiniz için teşekkür ederiz. İstek ve önerilerinizi her zaman iletişim formumuz üzerinden iletebilirsiniz. Onları okumaktan memnuniyet duyarız.

Kullanıcı adınız kayıt aşamasında belirlenecek olup sonradan değiştirilmesi genellikle mümkün değildir. Ayarlar üzerinden Ad-Soyad, E-posta gibi temel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Kullanıcı adınızı gerçekten değiştirmek istiyorsanız geçerli bir gerekçe sunarak bizimle iletişime geçin. 

VidTekno hesabınıza erişimi kaybettiyseniz merak etmeyin. Bu durumda bizimle iletişime geçin. Hesabınızı geri almak için elimizden geleni yapacağız.

Bunu duyduğumuza üzüldük. Sizin için birkaç seçeneğimiz var. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sosyal ağlar ile giriş seçeneğini aktifleştirdiyseniz ancak kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları kullanabilirsiniz.

Google hesabınızı bağladıysanız: Bu bağlantıya ilerleyin. Ardından VidTekno seçeneğini bulun ve “Erişimi Kaldır” butonuna tıklayın.

Facebook hesabınızı bağladıysanız: Bu bağlantıya ilerleyin. Ardından VidTekno.com seçeneğini bulun ve “Kaldır” butonuna tıklayın.

Dilediğiniz zaman yeniden sosyal ağlarınızı VidTekno’ya bağlayabilirsiniz.

Bağlantılar

Kategoriler
Hesabım
Uygulamayı indirin
Bizi takip edin