Huawei Enjoy 10 geliyor! İşte özellikleri

 Huawei Enjoy 10 geliyor! İşte özellikleri

Geçtiğimiz ay Enjoy 10 Plus modelinin tanıtımını gerçekleştiren Huawei bu kez Enjoy 10 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Çinli sertifikasyon kurumu TENAA‘nın kayıtlarına ART-TL00x ürün numarası ile dahil olan cihaz tasarımı ortaya çıktı.

Akıllı telefonlar konusundaki sızıntıları ile yakından tanıdığımız isimlerden Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden Huawei Enjoy 10 modelinin basın görselini paylaştı. Sızdırılan basın görseli, TENAA kayıtlarındaki tasarımı doğruluyor.

Huawei Enjoy 10 tasarımı ortaya çıktı

Cihazın 6.39 inç büyüklüğündeki ekranı HD çözünürlük sunacak.  3900 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon, Kirin 710F işlemciden güç alacak.  12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Kirin 710F, ARM Mali-G51 MP4 GPU’ya ev sahipliği yapıyor.

Delikli ekran tasarımına yer verilen cihaz, 8 Megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya sahip. Arka tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde ikinci kamera eşlik ediyor.

Cihazın arka tarafında parmak izi okuyucu yer almıyor. Ancak, uygun fiyatlı bir telefon olduğunu göz önünde bulundurarak ekrandan parmak izi okuyucunun da yer almayacağını söylememiz yanlış olmayacaktır.

Kaynak:https://shiftdelete.net/huawei-enjoy-10-geliyor Yazar:Mehmet Ali Ertunç

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın