GTA 6 hikayesi ile herkesi şaşırtabilir

GTA 6 hakkında bilgiler ortaya çıkmaya başladı. Rockstar Games yayınladığı bir iş duyurusunda GTA 6 hikayesi hakkında bilgileri paylaşmış olabilir.

GTA 6 hakkında bilgiler ortaya çıkıyor

Rockstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto (GTA) serisinin son oyunu için oyuncuların bekleyişi sürüyor. Çalışmalara devam eden geliştirici firma yeni bir iş ilanı yayınladı. İş ilanında yer alan gereksinimlere bakıldığında takım çalışması, büyük projelerde yer alma vb. özelliklerle birlikte ilginç bir noktaya daha değinildi.

Rockstar Games, yeni çalışan adayı için “Toplumun tarih ve kültürel değerlerindeki giyime önem veren, geçmişten modern zamana küresel sokak stil ve trendlerini bilen birini arıyoruz. Bu bilgiyi yaratıcı bir şekilde iletişime dökmeli ve görsel olarak işlerimize aktarmalısınız.” maddesini şart koydu. İlanın diğer şartlarına da bakıldığında yeni çalışan için moda tasarımı çalışmalarında uzmanlaşmış olması gerektiği görülüyor. Oyundaki karakterin giyimlerinin önemli olduğu ve kıyafet çeşitliliğinin artırılması için çalışılacağı söyleniyor.

İşte GTA 6 hikayesi hakkında olduğu değerlendirilen iş ilanındaki o madde;

GTA 6 hikayesi

Bu maddeyle birlikte “GTA 6 eski tarihte geçecek” iddiaları ortaya atılmış oldu. Her oyunun duyurulmasından önce yapılan tahminler de bu yönde yoğunlaşmaya başladı. Ancak iş ilanında hangi oyun için bu duyurunun yapıldığı belirtilmiyor. Bu ilan son sürümü GTA ile birlikte şirketin başka bir oyun projesi için de yayınlanmış olabilir.

GTA serisinin çok sevilmesi ve GTA V‘in hala en çok oynanan oyunlar arasında bulunması nedeniyle yeni gelecek oyun için bekleyişler sürüyor. En son ortaya çıkan iddiaya göre oyun, 3 Aralık’ta kullanıcılara duyurulacak.

Kaynak:https://shiftdelete.net/gta-6-hikayesi-ile-herkesi-sasirtabilir Yazar:Hasan Burus
İlgili Haber  ETS 2'de Bulunacak İstanbul ve Edirne’den Görüntüler Paylaşıldı

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir