Google Pixel 4 tanıtım videosu sızdırıldı

Çıkmasına çok az bir süre kala Google Pixel 4 tanıtım videosu sızdırıldı.

Google’ın yeni amiral gemisi hakkında sızıntılar, söylentiler bitmiyor. Dün yayınlanan bir fotoğrafta yeni telefonun turuncu renk ile gelebileceği iddia edilmişti. Bugün ise akıllı telefonun yeni özelliklerinin vurgulandığı bir tanıtım videosu görüntüleri YouTube’da yayınlandı. İspanyol sitesi ProAndroid tarafından yayınlanan Google Pixel 4 tanıtım videosunda özellikle kameraya dikkat çekiliyor.

Google Pixel 4 tanıtım videosu söylentileri doğruluyor

Geçen hafta çıkan söylentiler, Google’ın spor ve aksiyon çekimleri için yeni bir “Hareket Modu” hazırladığını gösteriyordu. Söylentiler ayrıca 8 kat yakınlaştırmagece çekimi ve astrofotografi yeteneklerini de ortaya koyuyordu. Bu tanıtım videosu ile söylentiler doğrulanıyor. Video Google Pixel 4’ün yıldızların bile fotoğrafını çekebilme becerisine sahip olacağını gösteriyor.

Ayrıca, videoda Google’ın Pixel 4’ün ses denetimlerini oldukça geliştirdiği ve Google Asistan’ a yeni yetenekler eklediği de görünüyor. Bunun yanı sıra hareketle kontrol özelliği de görüntüleniyor. Ancak Pixel 4’ün dün sızdırılan turuncu rengi ve çıkış tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Firmanın Pixel 4 modelini Ekim ayının başlarında tanıtması bekleniyor.

Kaynak:https://shiftdelete.net/google-pixel-4-tanitim-videosu-sizdirildi Yazar:Ömer Faruk Paköz
İlgili Haber  iOS 13.1.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir