NVIDIA’nın uzun zamandır BETA sürümünde çalışan buluttan oynama uygulamasının Türkiye fiyatları açıklandı. Düşük özellikli bilgisayarların yüksek donanım gerektiren oyunları rahatlıkla oynatmasını sağlayan GeForce Now ile Fortnite, World of Tanks, Paladins gibi birçok popüler oyunu da oynayabildiğinizi belirtelim. Kendinize ait oyunları oynayabilmek için ise Steam hesabınız ile giriş yapmanız yeterlidir.

GeForce Now’un ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz!

GeForce Now, Türkiye bölgesi için iki adet paket sunuyor. Basic ve Premium isimleriyle özellikleri değişen bu paketlerden Basic paketine ücretsiz olarak kaydolabiliyorsunuz. Ücretsiz sürümünde 1 saatlik sınırlandırılmış oturum ve yoğunluğa göre değişen sıra bekleme durumları bulunurken Premium paketinde sınırlandırılmamış oyun deneyinime sıra beklemeden sahip olabilirsiniz.

Öncelikli olarak erişmenizi ve RTX’in aktif olmasını sağlayan Premium paket için lansmana özel indirim bulunuyor. Normal olarak Premium pakete ayda 80 TL gibi bir fiyata sahip olabiliyorken 3 aylık Premium planına 150 TL yani aylık 50 TL’ye sahip olabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir