Daha önce birçok kez haber yaptığımız ve çok beklenen Facebook’un yeni tasarımı muhteşem şekilde yayında. Sizler için bu haberimizde yeni tasarıma nasıl geçilebileceğini anlattık.

[irp posts=”8862″ name=”Facebook Tasarımını Değiştiriyor”]

Yeni tasarım nasıl aktif edilir?

Bu tasarım çoğu Facebook kullanıcısına gelmiş olsa da bazı kullanıcılar için seçenek olarak sunulmuyor. Eğer sizin Facebook hesabınıza da yeni tasarıma geçme seçeneği tanımlanmamışsa beklemeniz gerekiyor. Şu anda otomatik olarak açılmayan bu tasarıma ayarlar sekmesinden ulaşmanız mümkün. Yakın zamanda tüm Facebook kullanıcıları yeni tasarıma otomatik olarak geçmiş olacak. Yeni tasarımı aktif hale getirmek için ayarlar sekmesine ve ardından “Yeni Tasarıma Geçiş Yap” butonuna tıklayın. Yeni Facebook tasarımına bu şekilde geçebilirsiniz.

Yeni Facebook tasarımına geçtikten sonra size gece modu seçeneğiyle beraber birçok seçenek sunulacak. Dilediğiniz gibi sunulan yeni seçenekleri özelleştirebilirsiniz.

Yeni tasarımı tamamen yenilikçi ve güzel olsa da bu dönemde unutulan Facebook’u geri getirip getiremeyeceği merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir