Elon Musk, Cybertruck ile gezerken görüntülendi!

 Elon Musk, Cybertruck ile gezerken görüntülendi!

Elon Musk, Kasım ayında tanıttığı Cybertruck ile gezerken görüntülendi. Yaptığı tanıtımda kırılmaz cam özelliğine vurgu yaparken canlı olarak sahnede test yaptığı sırada arabanın camının kırılması ile büyük şok yaşanmıştı.

Tasarımı çok ilginç

Birçok kişi bu ilginç tasarımı beğense de tasarımını beğenmeyenler de mevcut. Aynasız bir tasarıma sahip olan Cybertruck’ın tasarımında birçok özellik mevcut. Cybertruck’ın 2022 yılının sonlarında üretime geçeceği biliniyor.

Tesla, Cybertruck, Elektrikli Otomobil, Ikinci El Araç

Sokaklarda görüntülendi

Bir Instagram kullanıcısı tasarımı çok ilginç olan bu aracı sokakta görüntüleyince hemen kameraya aldı. Aracın içerisinde Elon Musk yer alıyordu. Sosyal medya üzerinde paylaşılan videoya büyük ilgi gösterildi.

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Cihan
  Cihan
  ziyaretci
  1 sene önce

  Araç sanki mine crafttan alınmış gibi görünüyor, ama elon musk yapıyor ise mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyorum, adam öyle hırslı ki paranın verdiği güç ile yapmış olduğu elektrikli arabalar ile dünyada bir sektöre öncülük ediyor, cybertruck da her ne kadar tasarımı ilginç görünse de, özellikle gösteriş yapmayı seven insanlar tarafından oldukça tercih edilecektir.

  Cevapla
  10