Cep Telefonumuzun 7 Gizli Özelliği

Cep telefonumuz hayatımızı kolaylaştıran cihazlar fakat onlara tonlarca para yatırırsak yatıralım biz sadece temel özelliklerini kullanıyoruz. İşte cep telefonumuzun 7 gizli özelliği.

 1. Cep telefonunuza mause veya klavye bağlayabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu özellik sadece Android cihazlarda çalışıyor. İnternet üzerinden fiyatı yaklaşık olarak 5TL olan dönüştürücüyü cihazımızın kullaklık girişine bağlıyoruz. Diğer ucuna da mause veya klavyemizi bağlıyoruz. Ayrıca oyun konsollarını da bağlayıp keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.
 2. Telefonunuzun şarjının daha uzun süreli olması için arka planı siyah yapmalısınız.
  İlgili Haber:

  Telefonumuzun Şarjı Neden Hemen Bitiyor? – Nasıl Düzeltirim?

 3. Bu belirli uygulamalarda çalışıyor. Video izleyerek uyumak istiyorsanız ve sonrasında videoyu kapatamıyorsanız uygulamanızdan bir zaman şeçin, video o zaman kapatılsın 🙂
 4. Telefonunuzu bulmak için iOS kullanıyorsanız başka bir iOS cihazınızdan telefonunuzu buldurmalısınız ; eğer Android cihaz kullanıyorsanız bilgisayarınızdan Android Device Manager adlı siteye girmelisiniz. Site Google’a ait olduğundan dolayı %100 güvenlidir.
 5. Cihazınızın hızının artması için ayarlardan uygulamalarınızın ön belleğini her gün temizleyin. Cihazınızın hızı artacaktır.
 6. Mathpix adlı uygulama ile matematik denklemlerini anında çözebilirsiniz.
 7. Telefonunuzdan küçük çaplı bir hologram yapabilirsiniz. Biz bunun videosunu daha önce çekmiştik. CD paketini kesip, birleştirip hologram yapabilirsiniz.

 

Bu videoyu da izleyebilirsiniz:

 

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir