BTS Love Yourself in Seoul Filmi Hakkında Görüşler

Sadece tek bir gün yayımlanan BTS Love Yourself in Seoul filmi Army’ler tarafından büyük ilgi topladı. IMDB puanı 8,3 olan BTS Love Yourself in Seoul filmi şu anki verilere göre sadece 41 kişi tarafından oylanmış durumda. Film 15-20 yaş aralığına hitap ediyor. Filmi kaçıranlar 26,27,28,29,30,31 Ocak tarihlerinde ScreenX bileti alıp filmi ScreenX salonlarında izleyebilecekler. ScreenX, standart sinema salonuna göre daha özel bir sinema salonu olduğundan filmin biletlerinin 33 TL ‘den başladığını belirtelim.

Artıway

Filmin içeriğinde sadece BTS üyelerinin Seoul Olimpik Stadyumu‘ndaki performanslarının olduğunu ekleyelim.

Filmin içeriğininde kamera arkası görüntülerinin olmasını bekleyenler hayal kırıklığına uğrasa bile filmin enerjisi sinema salonlarında düşmedi.

Army’ler filme gidebilmek amacıyla günler öncesinde internet üzerinde nöbetteydiler.

Filmin fragmanını haberimizin video kısmından izleyebilirsiniz.

Filmin 3D formatında yayımlanmamasına şahsen üzüldük. Film 3D formatında yayımlansaydı daha güzel bir performans ortaya çıkabilirdi.

Künye:

Yönetmen Şirket: BigHit Entertainment
Film Oyuncuları: SUGA ., j-hope ., Jin ., Jimin . , JungKook , RM . ,  V .

Fotoğraflar:

Kaynak: https://www.cinemaximum.com.tr/bts-world-tour-love-yourself-in-seoul-filmi

[vicomi_feelbacks]

BTS Love Yourself in Seoul Filmi Hakkında Görüşler” için 2 yorum yazılmış

 • Filmin hitap ettiği kitleyi hangi veriye dayanarak 15-20 yaş grubu şeklinde nitelendirdiniz acaba merak içindeyim. Ben 24 yaşındayım, benim yaşıtım olan hatta benden çok daha büyük olan bir sürü insan bu filme bilet alıp keyifle izledi. Başka bir filmin analizini yaparken de yaş aralığı belirlemesi yapıyor musunuz?

  • Merhaba Gamze hanım,
   Makalemiz IMDB verilere dayanarak nitelendirilmiştir. Army’lere veya BTS severlere herhangi bir kötüleme yapılmamıştır. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

   Saygılarımla…
   Arda K.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir