Dün akşam canlı olarak gerçekleştirilen yayında 2 adet Apple Watch modeli, 2 adet iPad ve Apple One servisini tanıttı.

Apple Watch Series 6 ve Watch SE tanıtıldı!

Daha güçlü donanım, batarya süresinde iyileştirmeler, tasarımda değişiklik, iyi uyku takibi, yeni saat yüzleri, kandaki oksijeni ölçme ve çocuk modu Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE ile birlikte gelecek. Seri 6’nın Türkiye satış fiyatı 3.799 TL, SE’nin ise 2.699 TL olarak belirlenmiş. Bu özelliklerin ve fiyatların yanı sıra her iki akıllı saatte şarj cihazı olmayacağı tanıtımda verilen bilgiler arasında.

İşte karşınızda iPad Air 4 ve 8. Nesil iPad’in özellikleri

iPad Air 4 modelinde yüksek güvenlik önlemleri getirilen özellikler arasında. Özelliklerin yanı sıra iPad Air 4 modelinde tam ekran tasarıma geçildiğini de belirtelim. Yüksek donanım ile öne çıkan Air 4’e hem ön hem de arka kamera getirilmiş durumda. Bu yeni çıkacak tabletin fiyatı ise ülkemizde 5.799 TL olacak.

Eskiye ve diğer rakiplerine nazaran çok daha hızlı olarak gelecek 8. nesil iPad’in ekran boyutunun 10,2 inç olacağı duyuruldu. Bu yeni iPad’in ülkemizdeki etiket fiyatı ise 3.199 TL.

Apple One servisi etkinlikte tanıtıldı!

Apple’ın ücretli servislerini bir araya getiren Apple One dün yapılan etkinlikte duyuruldu. 3 farklı ödeme planı ile karşımıza çıkacak Apple One’ın desteklediği uygulamalar içerisinde Apple Music, Apple TV+ , Apple Arcade, iCloud için 50 GB ila 2 TB depolama alanı, Apple News + , Apple Fitness+ yer alıyor.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir