Apple iPhone XS Max üretimini yavaşlatabilir!

Bu yıl büyük umutlarla piyasaya sürülen iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR modellerinde bir türlü istenilen başarıyı elde edemeyen Apple, çok konuşulacak bir karara imza atabilir.

Apple iPhone XS Max üretimini yavaşlatabilir!

Son dönemler bir hayli düşüş yaşayan Apple, söz konusu bu düşüşün bir türlü önüne geçemiyor. Yeni iPhone modelleri ile birlikte büyük bir hayal kırıklığına uğrayan teknoloji devi, hatırlayacağınız üzere iPhone XR ve iPhone XSmodellerinin satışlarını yükseltmek amacıyla, çeşitli kampanyalar düzenlemişti.

Fakat, bu kampanyalarla da bir türlü istediği sonuca ulaşamayan teknoloji devi önümüzdeki yıl söz konusu bu modeller hakkında radikal kararlar alabilir.

İPhone XS MaxCity Research tarafınca yayınlanan raporlara göre, Apple’ın 2019’un ikinci çeyreğinde iPhone XS Max üretimini yüzde 50 oranında azaltacağı belirtildi.

Bunun haricinde ise 2019 yılında toplamda 45 milyon adet iPhone üretileceğini de belirten City Research, bu hamle ile birlikte Apple’ın maliyetlerini azaltacağını da özellikle vurguluyor. Peki siz bu durum hakkına ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple, iPhone XS Max üretimi azaltır mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından aktarabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/apple-iphone-xs-max-uretimini-yavaslatabilir Yazar: Deniz Aslan

[vicomi_feelbacks]

İlgili Haber  HTC’de yüzler gülüyor! İbre tersine döndü!

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir