Apple 6K monitör tanıtmaya hazırlanıyor!

Geçtiğimiz günlerde ünlü Analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın yeni ürünleri hakkında bazı bilgiler paylaştı. Paylaştığı bilgilerin güvenilirliği ile bilinen analist, Apple’ın yeni monitörü ve yeni MacBook Pro hakkında bazı yeni detayları aktardı. Kuo’nun verdiği bilgilere göre Apple 6K monitör tanıtmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte monitöre ait taslak tasarım da internete sızdı.

Apple 6K monitör tasarımı ortaya çıktı!

Apple’ın 6K monitörünün taslak tasarımı, 9to5Mac tarafından geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Modelin tasarımına bakıldığında, çerçevelerin önceki modele göre inceldiğini görüyoruz. 6K çözünürlüğe sahip ekran, oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Ürünün ekranının ise 31,6 inç LCD panel olması bekleniyor. Bununla birlikte Kuo’nun yeni monitörle ilgili olarak paylaştığı ‘olağanüstügörüntü kalitesi‘ notu dikkatleri çekti. Yeni monitördeki ekran, iMac Pro‘dan yüzde 20 daha fazla piksele sahip.

Apple 6K monitörYeni 6K monitör dışında, Apple’ın yeni MacBook Pro modeli de hazırlık aşamasında olan ürünlerden birisi. Yeni bir tasarıma sahip olacağı hakkında bilgiler sızan modelin, ne gibi yeniliklerle geleceği şimdilik belli değil. Ancak önceki MacBook Pro modellerinde olduğu gibi, bu modelin de yüksek performansa sahip olması bekleniyor. 13 inçlik bir ekrana sahip olması beklenen modelin, 32 GB‘a varan RAM opsiyonlarına sahip olması da bekleniyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/apple-6k-monitor-tanitmaya-hazirlaniyor Yazar: Berk Demirci

[vicomi_feelbacks]

Apple 6K monitör tanıtmaya hazırlanıyor!” için 1 yorum yazılmış

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir